Reklamı Kapat

Yeni Bir Eğlence Denemeye Ne Dersiniz – İlandır

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle


kişinin defterinde

Yeni Bir Eğlence Denemeye Ne Dersiniz – İlandır
29 Ekim 2017 36 defa okundu 0 yorum

Yeni Bir Eğlence Denemeye Ne Dersiniz!

İLANDIR: Sıradan aktivitelerden sıkıldınız mı? Yapacak bir şey bulamıyor musunuz? Yeni ve farklı bir eğlence mi arıyorsunuz? O halde Kaçış Merkezi‘ni ziyaret edebilirsiniz.

Kaçış Merkezi son zamanların popüler aktivitesi olan korku evlerini listelemektedir. Siteden şehrinizi seçip size en yakın korku evini rahatlıkla bulabilirsiniz. Korku evi hakkında aradığınız tüm detaylar Kaçış Merkezi’nde yer almaktadır.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse; evden kaçış oyunu veya korku evi olarak bilinen bu eğlence bir grup aktivitesidir. En az 2 kişiden oluşan bir ekip kurarak oyuna katılabilirsiniz. Korku evinde her şey bir senaryoya göre kurgulanmıştır ve gerçek bir evde bir saat süre boyunca sırlarla dolu bir evden çıkmanız istenir. Buradan çıkmak için hem zekanızı kullanmanız hem de cesur olmalısınız. Aynı zamanda iyi bir takım oyunu çıkarmalısınız.

Ayrıca korku evinde doğum günü, yıl dönümleri, evlilik teklifi gibi organizasyonlar da yapılmaktadır. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve farklı bir eğlence yaşatmak için şimdi kacismerkezi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli not: Kaçış Merkezi bir korku evi değildir, ve korku evleri ile doğrudan bağlantısı bulunmamaktadır. Siz web kullanıcıları için hazırlanmış bir dizin sitesidir. Sitede yer alan bilgilerin güncel ve doğru olduğu garanti edilmez. Bu nedenle mutlaka ilgili firmayla iletişime geçmeniz gerekir.

İletişim bilgileri:

Korku evleri listesi

Telefon numarası: 0506 126 0009

Email: info(at)kacismerkezi.com

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.