Reklamı Kapat

Organix E Vitaminli Şampuan

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle


kişinin defterinde

Organix E Vitaminli Şampuan
20 Kasım 2017 38 defa okundu 0 yorum

Organix E Şampuanın Saçlara Faydası Nedir?

 

Cansız, yıpranmış saç tiplerine uygulanarak onların e vitamini ile hacim kazanmasını sağlamak ve yine e vitamini ile saçın ihtiyaç duyduğu besinlerin alınmasını sağlamaya yarayan antioksidan içeriğiyle saç sağlığına yardımcı olmak amaçlı üretilmiş bir şampuandır. Uzun süreli dayanıklı kalması için konulan ve deri üzerinde tahriş ve alerji gibi zararları olan paraben ve saçta bulunan nemin yok olmasında bir etmen olan sülfat gibi kimyasal maddeler Organix e vitaminli şampuan içerisine konulmamaktadır. Erkeklerde en çok görülen saç derisindeki cilt problemi saç dökülmesidir. Çoğu erkek bu nedenle saç dökülmesini önleyici bitkisel ilaçlara, serumlara, şampuanlara başvurmaktadır. Organix E şampuanı saç dökülmesinin önüne geçerek şampuan kullanımı sonrası saçların dökülmemesini durdurmakta saç dökülmesi olan çoğu erkeğin gözdesi olmaktadır.

 

Organix şampuanındaki yer alan E vitamini, saç kırılması ya da saç uçlarının çatallaşması durumlarında besleyici görevi görerek bu sorunun giderilmesini sağlamakta, ayrıca saçın canlı ve parlak bir görünüme kavuşması bu şampuanla mümkün olmaktadır. Organix markasının saç şampuanı yanında saç kremi ve saç bakım yağı gibi ürünleri de bulunmaktadır. Paraben içermeyen bu ürünlerde saçtaki aşırı kuru duruma bir çare olarak kullanılacaktır. E vitaminli bu organik şampuan hücreleri yenileme özelliğine sahiptir. E vitamini vücuda faydalığı olduğu kadar saç derisine de faydası dokunmaktadır. Dökülmeyi önleyen, saç kırıklarını ortadan kaldıran ve saçın hızlı bir şekilde uzamasını sağlayan bir vitamindir. Saç dökülmesi sorunu yaşayanların mutlaka kullanması gerekli bir ürün olmaktadır.

 

Organix E Şampuanı Nasıl Kullanılır?

 

Organix şampuan kullanmazdan önce normal şampuanla saç bir kez yıkanır. Daha sonra Organix E şampuanları saçlara masaj yapar gibi uygulanarak 5 dk saç derisinde bekletilir. Beklenen süre sonunda saç durulanır ve Organix saç kremi sürülerek işlem tamamlanır. E vitaminli organik şampuan saç gövdesine nüfuz ederek saç köklerinin güçlendirilmesini sağlayarak saçın sağlıklı uzamasına hizmet eder. Kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler için günlük kullanım tavsiye edilmektedir. Organix E vitaminli şampuan yağlı ve yağsız tüm saç tiplerine uygulanmaktadır.

 

https://www.dermoeczanem.com/organix-healing-vitamin-e-sampuan-385ml

 

 

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.