En Kaliteli Kahve Keyfi

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle


kişinin defterinde

En Kaliteli Kahve Keyfi
13 Ekim 2017 841 defa okundu 0 yorum

Her yudumda ayrı bir tat alacağınız Adıyaman Kervansaray kahvesi, değişik şekillerde hizmetinize sunulmaktadır. Asırlardır bir gelenek olan kahve, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Bunun bilincinde olan firmamızın muhteşem karışımlar ile oluşturduğu dibek kahvesi, eşsiz tadı ile size çok keyifli anlar yaşatacaktır. Tamamen kendi doğal üretimimiz olan kahvelerimizden asla pişman olmayacaksınız.

 

Türkiye’nin gerçek damak tadı olan firmamız, dövülerek öğütülen dibek kahvesinden vazgeçememektedir. Osmanlı kahvesi olarak da bilinen dibek kahvesi, Türk kahvesinin en büyük rakibi olmuştur. Hem sade hem de sütlü olarak tüketilebilen ürünümüz, muhteşem bir lezzete sahiptir.

 

 Eşsiz Kahve Keyfi

 

İçerisinde menengiç, salep ve çikolata gibi geçmişten günümüze gelen lezzetler bulunan dibek kahvesi, elde öğütülerek yapılmaktadır. Doğallığını ve muhteşem tadını da buradan almaktadır. Sağlık açısından da önemli bir yere sahip olan dibek kahvesinin içinde bulunan menengiç kahvesi özü, hem astıma hem de bronşite iyi gelmektedir. Keçi boynuzu, kansızlık sorununa çare olmaktadır.

 

Dibek yani Adıyaman Kervansaray Kahvesi, düzenli olarak kullanılır ise ağız kokusuna iyi gelmektedir. Yemeklerden sonra içildiği zaman ise sindirimi kolaylaştırmaktadır. Kültürümüzde çok önemli bir yere sahip olan dibek kahvesi, Osmanlı’dan bu zamana kadar gelmiştir. Türk kahvesinin özenli bir şekilde öğütülmesinden sonra, büyük bir özenle seçilen bitkilerin dibekte el emeği ile dövülmesi sonucunda dibek kahvesi elde edilmektedir. Bu konuda kendine güvenen firmamız, köklü kahve kültürümüzü geleceğe taşıyarak bizi biz yapan güzelliklerin tamamını siz değerli müşterilerimiz ile buluşturabilmek için çalışıyoruz.

 

İşini severek yapan ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak ve damağınızda en iyi tadı bırakmak, firma olarak en büyük amacımız ve motive kaynağımızdır. İçenlere mistik bir lezzet sağlayan dibek kahvemiz, en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Firma olarak sizlerle bu eşsiz lezzeti buluşturmak için bazı kampanyalar düzenliyoruz. Hangi kahvemizi ne kadar alırsanız alın, ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşsiz bir lezzete sahip olan kahvemizi alan değerli müşterilerimize sürpriz hediyeler de göndererek onların yüzlerinde tebessüm sağlıyoruz. Türkiye’nin gerçek anlamdaki tek damat tadı olan dibek kahvemiz ve diğer bütün ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.